1
SK | EN | DE | HU

Kapcsolat

Tájékoztatás a Wuestenrot poisťovňa biztosítótársaság ügyfelei részére: wuestenrot@techcar.sk

Tájékoztatás a Union poisťovňa biztosítótársaság ügyfelei részére: union@techcar.sk

Tájékoztatás a Groupama poisťovňa biztosítótársaság ügyfelei részére: groupama@techcar.sk

Tájékoztatás a Astra poisťovňa biztosítótársaság ügyfelei részére: astra@techcar.sk

Tájékoztatás a Uniqa poisťovňa biztosítótársaság ügyfelei részére: uniqa@techcar.sk

Tájékoztatás a Avus International poisťovňa biztosítótársaság ügyfelei részére: avus@techcar.sk

Tájékoztatás a CORIS biztosítótársaság ügyfelei részére: coris@techcar.sk

Tájékoztatás a Rýchlepoistenie biztosítótársaság ügyfelei részére: rychlepoistenie@techcar.sk

Tájékoztatás a Superpoistenie biztosítótársaság ügyfelei részére: superpoistenie@techcar.sk

 

Általános információk: info@techcar.sk

 

Cég levelezési címe TECHCAR Slovakia s.r.o.:

Ondavská 7, 821 08 Bratislava